Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
AMD A520 lustų rinkinys
AMD A520 lustų rinkinys užtikrina paprastą, stabilią platformą ir daugiau nei pakankamai ryšio bei pralaidumo parinkčių, kad patenkintų tiek reiklius namų vartotojus, tiek žiniasklaidos entuziastus.
HD garsas
Užtikrina aukštos kokybės garsą su minimaliu garso kokybės praradimu.
HDMI 4K2K
Naujoji 4K2K raiška leidžia rodyti didelės raiškos vaizdus, keturis kartus didesne nei „Full HD“ raiška. 4K2K ekranas tiksliai perteikia ryškų, labai detalų turinį, užpildantį visą ekraną tikroviškais vaizdais. Prijungimas prie kompiuterių per vieną HDMI laidą, kad būtų galima rodyti 4K2K duomenis.
DX12
„DirectX 12“ pristato naują „Direct3D“ versiją – grafikos API, kuri yra „DirectX“ pagrindas. „Direct3D“ yra viena svarbiausių žaidimo ar žaidimo variklio dalių, todėl ją perprojektavome taip, kad ji būtų greitesnė ir efektyvesnė nei bet kada anksčiau. „Direct3D 12“ leidžia mėgautis sodresnėmis scenomis, daugiau objektų ir visapusiškai išnaudoti šiuolaikinę GPU aparatinę įrangą.
Integruotas HDMI su HDCP
Integruota HDMI jungtis užtikrina visišką vaizdo ir garso palaikymą. Ji pasižymi pirmaujančia didelės raiškos vaizdo kokybe.
PCIe M.2
PCIe M.2 32 Gb/s užtikrina didžiausią pralaidumą ir mažesnį delsos laiką. Jis yra 3 kartus greitesnis, palyginti su PCIe M.2 10 Gb/s.
PCIe 3.0
PCIe 3.0 yra visur paplitęs ir bendrosios paskirties PCI Express įvesties/išvesties standartas. Esant 8 GT/s bitų spartai, sujungimo našumo pralaidumas yra dvigubai didesnis nei PCIe 2.0, tuo pačiu išsaugant suderinamumą su programine įranga ir mechaninėmis sąsajomis.
SATAIII 6Gbps
SATAIII 6 Gbps suteikia didesnį pralaidumą HD laikmenoms nuskaityti ir perduoti. Dėl šio itin greito duomenų perdavimo SATAIII leidžia neįtikėtinai padidinti duomenų kiekį – 2 kartus greičiau nei SATA II.
Dviguba DDR4 atmintis
Pagrindiniai DDR4 pranašumai, palyginti su DDR3, yra didesnis modulių tankis, mažesni įtampos reikalavimai ir didesnis duomenų perdavimo greitis.
USB 3.2 Gen1 tipo A
USB 3.2 Gen1 užtikrina įspūdingą našumo padidinimą ir gali būti naudojamas norint prijungti kelis įrenginius nesijaudinant dėl suderinamumo. Jis gali perduoti duomenis iki 5 Gbps greičiu ir yra suderinamas su visais esamais USB produktais.
Super patvarūs kieti dangteliai
Geriausios kokybės kietojo kūno kondensatoriai su itin mažu ESR dizainu – itin patvarūs kietojo kūno kondensatoriai, kurie padvigubina tarnavimo laiką.
Drėgmei atsparus PCB
Drėgmė arba jos absorbuota drėgmė lengvai oksiduojasi, todėl susidaro jonų migracija arba laidus anodinis siūlas (CAF). Drėgmei atsparios spausdintinės plokštės atitinka didelio tankio ir patikimumo reikalavimus, keliamus atsparumui drėgmei.
OC / OV / OH apsauga
OC / OV / OH apsaugos konstrukcija aptinka viršįtampių sąlygas ir realiuoju laiku neleidžia įtampos šuoliams plisti. Ji taip pat aktyviai nutraukia viršįtampio tiekimą, kad apsaugotų jūsų sistemą.
„BullGuard Internet Security“ (90 dienų nemokama bandomoji versija)
„BullGuard Internet Security“ siūlo plačiausią interneto saugumo funkcijų rinkinį rinkoje, įskaitant: pažangiausią dvigubą antivirusinę sistemą, internetinę atsarginių kopijų kūrimą jūsų brangiems failams, kompiuterio derinimą, skirtą sistemos pagreitinimui, žaidimo režimą sklandžiam žaidimų žaidimui, tėvų kontrolę, užkardą, saugų naršymą ir daugelį kitų. Išnaudokite visas savo skaitmeninio gyvenimo galimybes su „Bullguard“!
UEFI BIOS
Vieninga išplečiama programinės įrangos sąsaja (UEFI) – tai visiškai nauja sistema, suteikianti revoliucinę sąsają. Tai moderni, aiški ir paprasta naudoti grafinė vartotojo sąsaja. UEFI turi spalvingas, lengvai suprantamas piktogramas, kurios nukreipia vartotojus tiesiai į sąrankos lygmenį.
BIO-Flasher
„BIO-Flasher“ yra patogi BIOS atnaujinimo priemonė. Tiesiog paleiskite šią priemonę ir įdiekite BIOS į USB atmintinę prieš įeidami į OS. BIOS galite atnaujinti vos keliais paspaudimais, neparuošdami papildomo diskelio ar kitos sudėtingos atminties kortelės.
DI VENTILIATORIUS
Naudodami dirbtinio intelekto ventiliatorių, vartotojai gali užtikrinti, kad jų žaidimų kompiuteris išlaikys našumą ir išliks vėsus. Atsižvelgdami į skirtingus aušinimo poreikius ir naudojimo scenarijus, vartotojai gali valdyti greičio režimus. Leidžia vartotojams labiau pritaikyti ventiliatoriaus režimus ir automatiškai aptinka skirtingas temperatūras, kad ventiliatorius veiktų nustatytu greičiu, užtikrinant optimalų aušinimo našumą.
AI TP valdymas
„AI TP Control“ yra skirtas spartintojų poreikiams. Jis suteikia patogią BIOS aplinką, kurioje spartintojų poreikiai gali reguliuoti temperatūros nustatymus, kad jūsų kompiuteris būtų saugus ir galėtų mėgautis itin dideliu spartinimo našumu.
Išmanusis atnaujinimas
„Biostar Smart Update“ yra programa, padedanti vartotojams vykdyti atnaujinimus internetu. Ji gali atsisiųsti pagrindinės plokštės tvarkykles iš oficialios „Biostar“ svetainės ir automatiškai jas įdiegti.
HDMI
Terminai „HDMI“ ir „HDMI High-Definition Multimedia Interface“ bei „HDMI“ logotipas yra „HDMI Licensing Administrator, Inc.“ prekių ženklai arba registruotieji prekių ženklai Jungtinėse Amerikos Valstijose ir kitose šalyse.
| Santrauka | Biostar A520MHP. Procesoriaus gamintojas: AMD, Procesoriaus lizdas: Lizdas AM4, Suderinamos procesorių serijos: AMD Ryzen 3000 serija, AMD Ryzen 4000 serija, AMD Ryzen 5000 serija. Palaikomi atminties tipai: DDR4-SDRAM, Maksimali vidinė atmintis: 64 GB, Atminties lizdų tipas: SO-DIMM. Palaikomos saugojimo įrenginių sąsajos: M.2, PCI Express 3.0, SATA III, Palaikomi saugojimo įrenginių tipai: HDD ir SSD, RAID lygiai: 0, 1, 10. Eterneto sąsajos tipas: Gigabito eternetas, LAN valdiklis: Realtek RTL8111H. Komponentas: PC, Pagrindinės plokštės formos koeficientas: micro ATX, Pagrindinės plokštės lustų rinkinys: AMD |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.biostar.com.tw/app/en/mb/introduction.php?S_ID=1162data-type=APŽVALGA |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,06 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,27 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,225 |
| Garso lustas | Realtek ALC897 |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Komponentas skirtas | Kompiuteris |
| Pagrindinės plokštės lustų rinkinys | AMD A520 |
| Pagrindinės plokštės mikroschemų rinkinys | AMD |
| Pagrindinės plokštės formos koeficientas | mikro ATX |
| Maitinimo šaltinio tipas | ATX |
| Palaikomi procesoriaus lizdai (aušintuvas) | Lizdas AM4 |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“ / „Windows 11“ |
| Suderinamos procesorių serijos | AMD Ryzen 3000 serija / AMD Ryzen 4000 serija / AMD Ryzen 5000 serija |
| Procesoriaus gamintojas | AMD |
| Procesoriaus lizdas | Lizdas AM4 |
| Palaikomi procesoriaus lizdai | Lizdas AM4 |
| ECC suderinamumas | Ne ECC |
| Maksimali vidinė atmintis | 64 GB |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Atminties lizdų tipas | SO-DIMM |
| Atminties lizdų skaičius | 2 |
| Palaikomas atminties taktinis dažnis (maks.) | 4400 MHz |
| Palaikomi atminties takto greičiai | 2133/2400/2667/2933/3200/3600/3800/4000/4133/4266/4400 MHz |
| Palaikomos atminties modulių talpos | 16 GB / 32 GB / 8 GB |
| Palaikomi atminties tipai | DDR4-SDRAM |
| Palaikomų standžiųjų diskų skaičius | 4 |
| Palaikomų atminties diskų skaičius | 1 |
| RAID lygiai | 0/1/10 |
| RAID palaikymas | Taip |
| Palaikomos atminties diskų sąsajos | M.2, PCI Express 3.0, SATA III |
| Palaikomi atminties diskų tipai | Kietieji diskai ir SSD diskai |
| „DirectX“ versija | 12.0 |
| HDCP | Taip |
| ATX maitinimo jungtis (24 kontaktų) | Taip |
| Garso jungtis | Taip |
| CPU ventiliatoriaus jungtis | Taip |
| Priekinio skydelio garso jungtis | Taip |
| Priekinio skydelio jungtis | Taip |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| Maitinimo ventiliatoriaus jungtis | Taip |
| USB 2.0 jungtys | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) jungtys | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Linijinis įėjimas | Taip |
| Mikrofono įėjimas | Taip |
| PS/2 prievadų kiekis | 1 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 2 |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| „Bluetooth“ | Ne |
| Ethernet sąsajos tipas | Gigabito eternetas |
| Ethernet LAN | Taip |
| LAN valdiklis | Realtek RTL8111H |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| PCI Express x1 (3.x kartos) lizdai | 2 |
| PCI Express x16 lizdai | 1 |
| BIOS tipas | UEFI |
| Gylis | 190 mm |
| Plotis | 235 mm |
| Komplektinė programinė įranga | „BullGuard“ (90 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis) |
| Modelis | A520MHP |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,003645 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,68 kg |