Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
ROG Strix XG27ACMES-W žaidimų monitorius – 27 colių 2560x1440, 255 Hz OC (virš 144 Hz), 0,3 ms (min.), greitas IPS, itin mažo judesio suliejimo sinchronizavimas, USB Type-C, suderinamas su G-Sync, „DisplayWidget Center“, trikojo lizdas, HDR, žaidimų dirbtinis intelektas
Naudingumas iš naujo apibrėžtas
Pakelkite savo žaidimų patirtį į aukštesnį lygį su ROG Strix XG27ACMES-W, kruopščiai sukurtu patogumui ir našumui. Pasinerkite į sklandžius, tikroviškus vaizdus, pasižyminčius 1440p raiška, 255 Hz (OC) atnaujinimo dažniu ir žaibišku 0,3 ms atsako laiku (min.). Nesunkiai įveikite iššūkius su dirbtinio intelekto valdomomis funkcijomis ir išplėskite savo ryšio galimybes su universalia C tipo jungtimi, užtikrindami, kad išliktumėte priekyje ir mėgautumėtės šiuolaikinio ryšio patogumu.
| Santrauka | ASUS ROG Strix XG27ACMES-W. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), Ekrano raiška: 2560 x 1440 pikselių, HD tipas: „Wide Quad HD“, Ekrano technologija: LCD, Reakcijos laikas: 1 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimo įtaisas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Balta |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://rog.asus.com/monitors/27-to-31-5-inches/rog-strix-xg27acmes-w/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,51 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,835 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,19 |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3/sRGB |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1300:1 |
| DCI-P3 aprėptis | 97 % |
| Skaitmeninis horizontalus dažnis | 30–410 kHz |
| Skaitmeninis vertikalus dažnis | 48–255 Hz |
| Ekrano ryškumas (didžiausias) | 400 cd/m² |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 350 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 27 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 69 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,073 milijardo spalvų |
| Ekrano raiška | 2560 x 1440 pikselių |
| Ekrano technologija | LCD |
| HD tipo | Platus „Quad HD“ ekranas |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | „DisplayHDR 400“ / didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 255 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | Greitas IPS |
| Pikselių žingsnis | 0,233 x 0,233 mm |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano forma | Butas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 133 % |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Matomas dydis, horizontalus | 596,74 mm |
| Matomas dydis, vertikalus | 335,66 mm |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | „FreeSync Premium“ |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Taip |
| NVIDIA G-SYNC tipas | Suderinamas su G-SYNC |
| VESA adaptyvaus sinchronizavimo palaikymas | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Pėdų spalva | Balta |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Balta |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDCP | Taip |
| HDCP versija | 2.3 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Įėjimo prievadų skaičius | 1 |
| USB C tipo išsiuntimo prievadų skaičius | 1 |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Taip |
| USB maitinimo šaltinis iki | 15 W |
| USB C tipo DisplayPort alternatyvus režimas | Taip |
| USB įkėlimo prievado tipas | USB C tipo |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 110 mm |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pivot | Taip |
| Pasukimo kampas | 90–90 ° |
| Pasukimo kampo diapazonas | 45–45 ° |
| Pasukamas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | 20–5 °C |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Tvirtinamas prie sienos | Taip |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 40 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 21 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (PowerSave) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 23 W |
| Gylis (su stovu) | 188,7 mm |
| Gylis (be stovo) | 63 mm |
| Aukštis (su stovu) | 503,4 mm |
| Aukštis (be stovo) | 367,1 mm |
| Svoris (su stovu) | 5960 g |
| Svoris (be stovo) | 3870 g |
| Plotis (su stovu) | 614,8 mm |
| Plotis (be stovo) | 614,8 mm |
| Pakuotės gylis | 515 mm |
| Pakuotės aukštis | 186 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 8360 g |
| Pakuotės plotis | 840 mm |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Tvarumo sertifikatai | Miškų valdymo tarybos (FSC) mišinys |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2422357/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 2422357 |
| EPREL versijos numeris | 2 |
| Modelio pavadinimas | XG27ACMES-W |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,08091 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 5,96 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 8,44 kg |