-
−12%
Garsiakalbis su 2-jų krypčių konstrukcija užtikrina plačią 54 Hz - 30 000 Hz dažnių aprėptį ir 70 W RMS galią, puikiai tinkančią profesionaliam garso apdorojimui.
Garsiakalbis su 2-jų krypčių konstrukcija užtikrina plačią 54 Hz - 30 000 Hz dažnių aprėptį ir 70 W RMS galią, puikiai tinkančią profesionaliam garso apdorojimui.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
Yamaha HS5 - aukštos kokybės garsiakalbis, užtikrinantis aiškų ir detalų garso atkūrimą. Su 2-jų krypčių dizainu ir 70 W RMS galia, jis garantuoja efektyvų garso perdavimą.
Galia | |
|---|---|
| Galingumo suvartojimas (vidutinis) | 45 W |
Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 5.3 kg |
| Gylis | 222 mm |
| Ūgis | 285 mm |
| Plotis | 170 mm |
Veikimas | |
| Produkto spalva | Balta |
| Bass reflex | Taip |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Korpusas medžiaga | MDF |
| Plug and Play | Taip |
| Tinkamas naudoti lauke | Ne |
Garso | |
| Dažnių diapazonas | 54 - 30,000 Hz |
| Kryžminio dažnio | 2000 Hz |
| RMS nominali galia | 70 W |
Prievadai ir sąsajos | |
| Junglumo technologija | Laidinis |
| XLR įėjimas | Taip |
Kitos savybės | |
| Bi-amplifikacija | Taip |
| Ekvalaizeris | Taip |
Garsiakalbiai | |
| Trečiojo garsiakalbio skersmuo (imperinis) | 2.54 cm (1") |
| Wooferis | Taip |
| Garsiakalbio tipas | 2-jų krypčių |
| Garso išėjimo kanalai | 1.0 kanalai |
| Wooferio skersmuo (imperinis) | 12.7 cm (5") |
| Garsiakalbio vieta | Grindys |
| Trečiasis garsiakalbis | Taip |