Garantija
6 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 7 - 16*
d. d.
Suderinamas dulkių siurblio filtras – optimali siurbimo galia jūsų „Samsung“ dulkių siurbliui
Nesvarbu, ar tai būtų namai, ar dirbtuvės, dulkių siurbliai dažnai naudojami aplinkai švarinti. Labai svarbu, kad dulkių siurblys visada veiktų nepriekaištingai. Švarus filtras yra būtinas, kad dulkių siurblys veiktų visu pajėgumu. Laikui bėgant, filtre kaupiasi smulkios dalelės, dulkės ir kiti nešvarumai, kurie sumažina oro srautą ir siurbimo galią. Kai taip nutinka, laikas išvalyti arba pakeisti filtrą.
Su šiuo didelio našumo filtru jūsų „Samsung“ dulkių siurblį galima aptarnauti akimirksniu. Šis pakaitinis filtras, skirtas „Samsung“ dulkių siurbliams, pasižymi išskirtiniu filtravimo našumu. Mūsų pakaitinis filtras yra tiksliai pritaikytas jūsų „Samsung“ dulkių siurbliui, todėl jį lengva sumontuoti ir jis veikia optimaliai.
Reguliariai keičiant filtrus palaikomas efektyvus filtravimas ir siurbimo galia. H12 klasės dulkių siurblių filtrai yra ypač galingi HEPA filtrai, skirti filtruoti dulkes, kurių poveikio ribos yra nustatytos, įskaitant kancerogenines ir patogenines medžiagas.
Pastaba: filtrą keiskite, kai dulkių siurblys nebevalo efektyviai (maždaug kas 6–12 mėnesių).
1x pakaitinis filtras
| Filtro klasė | H12 |
| Angos skersmuo (viršuje) | 82 mm |
| Angos skersmuo (apačioje) | 61 mm |
| Ūgis | 4,5 cm |
| Plotis | 9,7 cm |
| ilgis | 9,7 cm |
| medžiaga | Plastikas / poliesterio vilna |
| Spalva | mėlyna |
| Tinka | Samsung 60, „Samsung 70“, „Samsung 70+“, „Samsung 75“, „Samsung 75+“, Samsung 9000RL, Samsung 90A, Samsung 90B, Samsung A95823W/SA Samsung A95923N/SA Samsung A95993N Samsung A95993W/SA Samsung R9042S2 Samsung R9042T2 Samsung R9045T3 Samsung R9046S3/EN Samsung R9046T3 Samsung R9048S3 Samsung R9076T7/EG Samsung T7031R1/EN Samsung T7031R4 Samsung T7531T4 Samsung T7532T1EF Samsung T7532T1GE Samsung T7535T5 Samsung T7536T5 Samsung T7536T5EN |
| Pakeičia | Samsung DJ97-02649A, Samsung DJ97-02649B, Samsung DJ9702649A Samsung DJ9702649B |