Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 7*
d. d.
CityCharge V2 Plus iki 2x22 kW su integruotais 4 m kabeliais + LAN + RFID + 3 vnt. RFID pakabukai + AC/DC srovės nuotėkio aptikimas (RCM) + MID
2 ikrovimo kabeliai Type 2, iki 2 x 22 kW
Montuojama ant sienos
Ryškus LED apšvietimo ekranas
Tvirtas aliuminio korpusas
Integruota išmani energijos apskaita (MID)
RFID identifikacija
Galios paskirstymo-balansavimo sistema
4G / Ethernet / OCPP
"Elios.cloud" administravimas internetu
Į stoteles galime papildomi imontuoti:
įšorinė dinaminė galios balansavimo sistema (DLM) su išmaniu energijos skaitikliu (MID) - 470 Eur su PVM
bankinių kortelių skaitytuvas (atsiskaitymui už krovimo kortele) - 540 Eur su PVM
4G modemas + SIM kortelė (garantijos laikotarpiu) - interneto ryšiui gauti, jeigu nėra kaip atvesti interneto laido - 190 Eur su PVM
230V/AC rozetės rozetės (2vnt) be papildomos energijos apskaitos - 170 Eur su PVM
IKROVIMO STOTELE GALI BUTI NAUDOJAMA:
Vieša ikrovimo stotele elektromobiliams
Viešosiose automobilių stovėjimo aikštelėse
Požeminiuose garažuose
Prie biuro pastatų
Prie prekybos centrų
| Galia | 44 kW |
| Su laidu | Taip |
| Laido ilgis | 3 m |
| Laido forma | Spiralinis |
| Valstybės parama | Galioja |
| Laido tipas | type 2 |
| Ilgis | 140 mm |
| Aukštis | 1700 mm |
| Plotis | 700 mm |
| Svoris | 20000 g |