Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
USB kištukinis-lizdinis prailginimo kabelis
Greitas duomenų perdavimas ir paprastas ryšys
Platus taikymas
Suderinamas su dauguma USB įrenginių. Pavyzdžiui: USB diskas / pelė / klaviatūra / kietasis diskas / mobilusis telefonas / žaidimų pultas / stacionarus kompiuteris / nešiojamas kompiuteris / televizorius / projektoriumi / USB automobilyje / automobilio vaizdo įrašymo įrenginys
Pagerinkite biuro efektyvumą
Paprastesnis išplėtimas, nebereikia lenktis norint ieškoti sąsajos, kad prisijungtumėte prie darbalaukio
Mėgaukitės žiūrėjimo patirtimi
Lengvai išplėskite USB prievadą prijungdami U diską prie televizoriaus, patogiau naudoti
Spausdintuvą galima pastatyti bet kur
Visiškai atsikratykite atstumo pančių
Prailginkite įkroviklio laidą
Žaiskite su telefonu, kol jis kraunasi
Nėra nuostolių dideliems atstumams perduodant signalą
Saugus ir be nuostolių failų perdavimas
Apsaugoti įrenginio sąsają
Apsaugokite įrenginio USB sąsają Apsaugokite įrenginio USB sąsają
Tiksliai apdirbtas procesas
Sutelkite dėmesį į kiekvieną detalę, kad pasiektumėte aukštą našumą
Nikeliuota sąsaja
Atsparus dilimui, antioksidacinis, patvarus keičiant
Aukščiausios kokybės PVC medžiaga
Didelis lankstumas ir tvirtumas, ilgesnis tarnavimo laikas.
Ilgos uodegos dizainas
Atsisakykite dažnai keisti laidus
Keli ilgiai
Atitinka įvairius jūsų poreikius
| Santrauka | „Vention“ USB 2.0 A tipo kištukas-A tipo lizdas, 3 m ilgio, juodas, PVC tipo. Kabelio ilgis: 3 m. 1 jungtis: USB A, 2 jungtis: USB A, USB versija: USB 2.0, maksimalus duomenų perdavimo greitis: 0,48 Gbit/s, jungties kontaktų padengimas: nikelis, produkto spalva: juoda, magnetiškai ekranuota. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://ventiontech.com/products/usb-2-0-a-male-to-a-female-extension-cable-pvc-type?variant=43136536969382 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,255 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,01 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,185 |
| Kabelio skersmuo | 4,5 mm |
| Kabelio ilgis | 3 m |
| AWG laido dydis | 24/28 |
| Kabelio apvalkalo medžiaga | Polivinilchloridas (PVC) |
| Kabelio tipas | Apvalus kabelis |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| 1 jungtis | USB A |
| 1 jungties formos koeficientas | Tiesiai |
| 1 jungties lytis | Vyras |
| 2 jungtis | USB A |
| 2 jungties formos koeficientas | Tiesiai |
| 2 jungties lytis | Moteris |
| Jungčių kontaktų padengimas | Nikelis |
| Jungties korpuso medžiaga | Polivinilchloridas (PVC) |
| Greitas įkrovimas | Taip |
| Magnetiškai ekranuotas | Taip |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 0,48 Gb/s, 480 Mb/s |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| USB versija | USB 2.0 |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Modelis | CBIBI |
| Modelio pavadinimas | USB 2.0 A tipo kištukas-A tipo kištukas, 3M ilgio, juodas, PVC tipo |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0004718 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,11 kg |