

Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
USB į DB9M nuosekliojo prievado keitiklio laidas, juodas, 1,5 m
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | gembird.nl/item.aspx?id=8590 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,02 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,096 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,096 |
| Produkto tipas | Kabelis |
| Ilgis | 1,5 m |
| Jungtys | USB A kištukas ir DB9M |
| Spalva | Juoda |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 100 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0003992 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 0,09 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,095 kg |