Kingsmith Z3 WalkingPad elektrinis bėgimo takelis
Kingsmith Z3 WalkingPad elektrinis bėgimo takelis








Kingsmith Z3 WalkingPad elektrinis bėgimo takelis
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Sulankstomas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda, Pilka |
| Minimalus greitis | 1 km/val. |
| Nuolydžio reguliavimas | Ne |
| Neslystantis paviršius | Taip |
| Maksimalus greitis | 6 km/val. |
| Smūgių absorbcija | Taip |
| Mokymo programos | Pasivaikščiojimas |
| Mobiliųjų programėlių palaikymas | Taip |
| Mokymo metu rodomi parametrai | Laikas, Žingsnių skaičius, Atstumas, Širdies ritmas, Greitis, Kalorijos |
| Lengva sulankstyti | Taip |
| Išmaniojo telefono / planšetinio kompiuterio laikiklis | Ne |
| Maksimalus naudotojo svoris | 110 kg |
| Variklio tipas | Bešepetis variklis |
| Sulankstomas dizainas | Taip |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Transportavimo ratai | Taip |
| Kišenė daiktams laikyti | Ne |
| Turėklai | Ne |
| Butelio laikiklis | Ne |
| Galia | 735 W |
| Įėjimo įtampa | 220 V |
| Gylis | 1472 mm |
| Svoris | 28,8 kg |
| Ūgis | 160 mm |
| Plotis | 602 mm |
| Matmenys po sulankstymo | 855 x 602 x 195 mm |
| Bėgimo takelio juostos paviršius | 1200 x 400 mm |
| Naudojimo instrukcija / Naudojimo instrukcija | Taip |
| Nuotolinio valdymo pulto tipas | Taip |
| Maitinimo kabelis | Taip |
| Foninio apšvietimo spalva | Balta |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Saugu naudoti | Taip |
| Lengva tepti | Taip |