-
−1%
KinderKraft kelioninė lovelė JOY šviesiai pilka
KinderKraft kelioninė lovelė JOY šviesiai pilka








KinderKraft kelioninė lovelė JOY šviesiai pilka
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Koregavimo tipas | Rankinis |
| Plaunamas užvalkalas | Taip |
| Produkto tipas | Vaikiška lovelė |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Medžiaga | Technopolimeras |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 0 mėnesių, 0 metų |
| Produkto spalva | Pilka |
| Apžiūros langas | Taip |
| Skalbimo tipas | Rankų plovimas |
| Spalva | Monochromatinis |
| Rekomenduojama lytis | Berniukas/Mergaitė |
| Ratai | Ne |
| Kojų skaičius | 4 koja(-os) |
| Sulankstomas | Taip |
| Ūgis | 760 mm |
| Plotis | 700 mm |
| Gylis | 1280 mm |
| Svoris | 9 kg |
| Čiužinys įskaičiuotas | Taip |