Garantija
6 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 7 - 16*
d. d.
Su šiuo suderinamu ir ekonomišku grindų antgaliu jūs darote teisingą pasirinkimą.
Su 2 Sklandžiai važiuojantys ratukai Šis antgalis saugiai ir patikimai slysta jautriomis grindimis nepalikdamas įbrėžimų.
Specialus Pasukama ir pakreipiama jungtis Užtikrina lengvą siurbimo žarnos pritvirtinimą ir idealiai tinka kampams ir kampams valyti.
The skaidrus plastikinis korpusas Tai leidžia lengvai patikrinti šepečius gedimų atveju.
Dydis guminis volelis Apsaugo nuo kietų grindų subraižymo.
Šis antgalis su itin minkšti šepetėliai Pagamintas iš minkšto audinio ritinėlio, jis ypač tinka kruopštus valymas kietoms grindims, tokioms kaip parketas, akmuo, plytelės, PVC arba laminatas.
Papildomas audinio juostelės Jie suteikia papildomą apsaugą jautrioms kietoms grindims. Minkštas ritinys Jį galima nuimti iš šono, kad būtų galima nuplauti po tekančiu vandeniu.
- Už švarią aplinką ir higieniškus namus -
Mūsų Dulkių siurblio antgaliai Jie pagaminti laikantis aukštų standartų ir patikimai atlieka savo paskirtį. Priklausomai nuo antgalio tipo, jie idealiai tinka valyti kilimus, kietas grindis, minkštus baldus, sienas ir daug daugiau. Mūsų pasirinkimas svyruoja nuo Turbo antgaliai, mini antgaliai, šluosčių antgaliai, Trumpaplaukiai antgaliai iki Naminių gyvūnėlių plaukų antgaliai ir daug daugiau. Mūsų purkštukai gali būti ženklinamas kaip universalus produktas visiems Dulkių siurblys (Atkreipkite dėmesį į visas instrukcijas dėl jungties dydžio) yra naudojami arba yra specialiai sukurti Dulkių siurblys Pagaminta pagal užsakymą, kad tiktų žinomiems prekių ženklams.
Su mumis garantuojame, kad rasite tinkamą produktą savo įrenginiui.
| Plotis | 25 cm |
| Darbinis plotis | 21,6 cm |
| ilgis | 29 cm |
| Ūgis | 6,7 cm |
| medžiaga | plastikas |
| Spalva | juoda / pilka / raudona / violetinė |
| Svoris | 794 g |
| Tinka | Dyson V10, Dyson V11, Dyson V11 Didelis Dyson V15 Detect Absolute „Dyson V15“ aptikimas baigtas, Dyson V7, Dyson V8 |
| Pakeičia | Dyson 966489-08, Dyson 966489-11 |