Melitta CI Touch Fully-auto Espresso machine 1.8 L
Melitta CI Touch Fully-auto Espresso machine 1.8 L
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Nuimamas virimo elementas | Taip |
| Automatinis kavos malimas | Taip |
| Dviguba kavos pupelių talpykla | Taip |
| Galia | 1400 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos taupymo režimas | Taip |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Svoris | 9,3 kg |
| Ūgis | 352 mm |
| Gylis | 473 mm |
| Plotis | 255 mm |
| Pieno bakas | Taip |
| Kavos įvedimo tipas | Kavos pupelės |
| Karšto vandens sistema | Taip |
| Reguliuojami malūnėlio nustatymai | Taip |
| Produkto tipas | Espreso aparatas |
| Vandens filtras | Taip |
| Įmontuotas malūnėlis | Taip |
| Kavos virimo aparato tipas | Visiškai automatinis |
| Reguliuojamas kavos stiprumas | Taip |
| Rezervuaras užplikytai kavai | Taurė |
| Temperatūros nustatymų skaičius | 3 |
| Kavos pupelių talpa | 135 g |
| Vandens bako talpa | 1,8 l |
| Atminties funkcija | Taip |
| Įkaitinimo funkcija | Taip |
| Prietaiso išdėstymas | Stalviršis |
| Malūnėlio nustatymų skaičius | 5 |
| Kavos stiprumo nustatymų skaičius | 4 |
| Reguliuojama temperatūra | Taip |
| Vandens kietumo parinkiklis | Taip |
| Kavos pupelių konteineris, 2 talpos | 135 g |
| Du puodeliai vienu metu | Taip |
| Nukalkinimo funkcija | Taip |
| Pridedamas šaukštas | Taip |
| Lašėjimo/snapelio reguliavimas | Vertikalus |
| Korpuso medžiaga | Chromas, Plastikas, Nerūdijantis plienas |
| Lengvi puodeliai | Taip |
| Spalvotas ekranas | Taip |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Nuimamas vandens bakas | Taip |
| Ekrano tipas | TFT |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Valdymo tipas | Rotacinis |
| Budėjimo funkcija | Taip |
| Indaplovėje plaunami priedai | Taip |
| Garų funkcija | Taip |
| Arbatos ruošimas | Taip |
| Espreso ruošimas | Taip |
| Lungo gaminimas | Taip |
| Kapučino gaminimas | Taip |
| Karšto pieno ruošimas | Taip |
| Amerikano gaminimas | Taip |
| Latte Macchiato gaminimas | Taip |
| Espreso makiato gaminimas | Taip |
| Įvairių gėrimų | Taip |
| Specifinės prekės ženklo technologijos | Aromato išgavimo sistema (AES) |