De'Longhi Inissia visiškai automatinė kapsulinė kavos aparatas turi 0,7 L talpos vandens rezervuarą ir veikia maksimaliai 19 bar slėgiu. Jis suderinamas su Nespresso kavos kapsulėmis ir pasižymi šilumos išlaikymo funkcija, reguliuojamu lašėjimo padėklu bei nuimamu vandens rezervuaru.
De'Longhi Inissia visiškai automatinė kapsulinė kavos aparatas turi 0,7 L talpos vandens rezervuarą ir veikia maksimaliai 19 bar slėgiu. Jis suderinamas su Nespresso kavos kapsulėmis ir pasižymi šilumos išlaikymo funkcija, reguliuojamu lašėjimo padėklu bei nuimamu vandens rezervuaru.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
De'Longhi Inissia automatinis kapsulinis kavos aparatas turi 0.7 L vandens talpą ir veikia maksimaliu 19 bar slėgiu. Jis suderinamas su Nespresso kavos kapsulėmis ir turi šildymo funkciją, reguliuojamą lašėjimo padėklą bei nuimamą vandens talpą.
Galia | |
|---|---|
| Galia | 1260 W |
| AC Įėjimo Dažnis | 50 - 60 Hz |
| AC Įėjimo Įtampa | 220-240 V |
Svoris ir Išmatavimai | |
| Aukštis | 230 mm |
| Svoris | 3.16 kg |
| Gylis | 321 mm |
| Plotis | 225 mm |
Veikimas | |
| Vandens Talpos | 0.7 L |
| Integruotas Malūnas | Ne |
| Šildymo Sistema | Termoblokas |
| Kavos Įėjimo Tipas | Kavos Kapsulė |
| Kavos Kapsulių/Podų Sistema | Nespresso |
Ergonomika | |
| Nuimama Vandens Talpa | Taip |
| Produkto Spalva | Juoda |
| Reguliuojamas Lašėjimo Padėklas | Taip |
| Naudotų Kapsulių Talpa | 11 vnt |
Saugumo Įspėjimas | |
| Naudokite produktą tik pagal paskirtį, kad išvengtumėte pavojų. | |