Išmanusis maisto dozatorius CatLink F03 PRO
Prekės kodas: 055000

Išmanusis maisto dozatorius CatLink F03 PRO

Prekės kodas: 055000
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
10200
Prekė sandelyje

Garantija 
12/24 mėn.

Pristatymas 
per 8 - 16*
d. d.

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*

CatLink F03 PRO išmanusis maisto dozatorius

Pasirūpinkite savo augintiniu šiuolaikiškai. Catlink F03 PRO išmanusis maisto dozatorius tiekia šviežius ir sveikus patiekalus įprastu jūsų nustatytu laiku. Jis neleidžia vabzdžiams patekti į maistą ir leidžia šerti tiek sausu, tiek šlapiu maistu. Taip pat galite įrašyti balso pranešimą, kad paskatintumėte augintinį valgyti. Naudodami programą galite stebėti įrenginio pranešimus realiuoju laiku. Be to, jis išmaniai atpažįsta jūsų katę su pridedama CATLINK RFID žyma. Vienu įkrovimu galėsite mėgautis patikimu jo veikimu 90 dienų!

Catlink/Catlink-Feeder-F03-PRO/6

Gyvūno identifikavimas

Kai dozatorius veikia indukciniu režimu ir jūsų augintinis nešioja CATLINK RFID žymą, jis gali atpažinti jūsų keturkojį draugą. Maistas išduodamas po katės identifikavimo. Naudotas tirpalas pašalino maisto vagystės riziką, kai gyvūnas nueina nuo dubens.

Catlink/Catlink-Feeder-F03-PRO/4

Pakvieskite katę pavalgyti

Catlink dozatorius taip pat palaiko laikmačio režimą, kuris leidžia pakviesti katę pavalgyti balso žinute. Nustatykite laiką, kada norite, kad jūsų augintinis girdėtų jūsų balsą, kuris pritrauks jį prie dubens ir paskatins valgyti.

Catlink/Catlink-Feeder-F03-PRO/3

Stebėkite savo katės valgymo tvarkaraštį

Dabar galite patogiai patikrinti, kada jūsų katė suvalgė, kiek suvalgė ir kiek laiko tai užtruko – visa tai iš tam skirtos programėlės. Visi valgymo duomenys įrašomi ir pagal juos generuojamos ataskaitos. Programėlė taip pat teikia pranešimus apie žemą kiekį maisto kiekis dozatoriuje.Be to, įrenginys automatiškai atnaujina OTG, todėl jis visada naudojasi naujausiomis funkcijomis ir patobulinimais.

Catlink/Catlink-Feeder-F03-PRO/5

Visada šviežias maistas

Dubenėlio dangtelis sukasi, apsaugodamas maistą nuo vabzdžių. Be to, jis yra atsparus dulkėms, todėl jūsų augintinio maistas visada bus šviežias ir neužterštas.

Catlink/Catlink-Feeder-F03-PRO/1

Didelė talpa

Catlink dozatorius turi dvigubą dubenį, kurio bendra talpa 400 ml, tad patenkins jūsų katės poreikius parai. Jame galima laikyti net 200 g sauso maisto. Prietaisas sukurtas tiekti tiek sausą, tiek šlapią maistą, o tai reiškia subalansuotą mitybą.

Catlink/Catlink-Feeder-F03-PRO/8

Draugiška katėms ir jų šeimininkams

Klasikinio dizaino ir kompaktiško dizaino Catlink dozatorius puikiai derės prie jūsų namų dekoro. Prietaisas palaiko kelis veikimo režimus, įskaitant treniruotę, kuri padeda katei priprasti prie valgymo, ir naktį, kurios metu šviesa išjungiama, kad netrukdytų namų ūkiui miegoti.Tylaus veikimo (40 dB) dėka neišgąsdins net nedrąsių augintinių.Tvirti neslystantys kilimėliai užtikrina saugų naudojimą, o ABS maistinė medžiaga – ilgaamžiškumą.

Catlink/Catlink-Feeder-F03-PRO/7

Ilgas veikimo laikas

Nesijaudinkite, kad reikės dažnai įkrauti. Vienu įkrovimu „Catlink“ dozatorius gali veikti 90 dienų, todėl puikiai tinka iškyloms su jūsų augintiniu viduje ir lauke.

Catlink/Catlink-Feeder-F03-PRO/2

Įtraukta:

  • Išmanusis pašarų dozatorius
  • Adapteris
  • CableCollar x2
  • RFID apykaklės žyma x2
  • Naudotojo vadovas x1
Gamintojas Catlink
Modelis F03 PRO
Dubenėlio talpa 400 ml
Įvestis 5V=1A
Suderinami akumuliatoriai AA
Garsumo lygis iki 40 dB
Medžiaga HIPS, maistinė ABS
Matmenys 240x240x155mm
Svoris 1,1 kg
Paskirtis Katės, sveriančios nuo 1,5 kg iki 10 kg
Įžeidžiantys bei reklaminio pobūdžio komentarai yra nepublikuojami.
Atsiliepimų nėra !
Atsiliepimas