Electrolux CIV644 Juoda Įmontuota 60 cm zoninė indukcinė kaitlentė 4 zona(s)
Electrolux CIV644 Juoda Įmontuota 60 cm zoninė indukcinė kaitlentė 4 zona(s)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 10 - 15*
d. d.
| Cooking zone 2 power source | Electric |
| Hob type | Zone induction hob |
| Cooking zone 3 boost | 3200 W |
| Cooking zone 1 type | Large |
| Number of electric cooking zones | 4 zone(s) |
| Cooking zone 1 position | Left rear |
| Cooking zone 4 type | Large |
| Combi zone | Yes |
| Cooking zone 2 power | 2300 W |
| Cooking zone 1 shape | Rectangular |
| Cooking zone 3 size (W x D) | 180 x 210 mm |
| Cooking zone 1 boost | 3200 W |
| Cooking zone 2 position | Left front |
| Cooking zone 3 power | 2300 W |
| Frame type | Frameless |
| Cooking zone 3 position | Right rear |
| Cooking zone 4 power | 2300 W |
| Cooking zone 4 boost | 3200 W |
| Cooking zone 2 shape | Rectangular |
| Cooking zone 3 type | Large |
| Flexible cooking zone | Yes |
| Cooking zone 1 power | 2300 W |
| Cooking zone 3 power source | Electric |
| Cooking zone 3 shape | Rectangular |
| Product colour | Black |
| Cooking zone 2 type | Large |
| Cooking zone 2 size (W x D) | 180 x 210 mm |
| Cooking zone 4 position | Right front |
| Wok burner | No |
| Appliance placement | Built-in |
| Cooking zone 4 size (W x D) | 180 x 210 mm |
| Number of cooking zones | 4 zone(s) |
| Cooking zone 4 power source | Electric |
| Number of flexible cooking zones | 2 zone(s) |
| Cooking zone 1 power source | Electric |
| Cooking zone 4 shape | Rectangular |
| Hob width size | 60 cm |
| Cooking zone 2 boost | 3200 W |
| Cooking zone 1 size (W x D) | 180 x 210 mm |
| Connected load (electric) | 7350 W |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Depth | 520 mm |
| Installation compartment depth (min) | 6 cm |
| Weight | 11.5 kg |
| Width | 590 mm |
| Installation compartment width | 56 cm |
| Height | 44 mm |
| Installation compartment depth | 49 cm |
| Cord length | 1.5 m |
| Number of power levels | 14 |
| Pan detection | Yes |
| Boil control function | Yes |
| Number of boosters | 4 |
| Boost function | Yes |
| Bridge function | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Timer type | Digital |
| Timer | Yes |
| Control position | Front |
| Residual heat indicator | Yes |
| Control type | Touch |
| Child lock | Yes |
| Buzzer | Yes |
| Easy to clean | Yes |