-
−6%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
BOSCH PVQ631HC1E indukcinė viryklė turi keturias elektrines virimo zonas su maksimalia galia 3700 W ir stiklo-keraminę paviršių. Ji apima Wi-Fi valdymą, integruotą ekraną ir skaitmeninį laikmatį, taip pat saugos funkcijas, tokias kaip vaikų užraktas ir likusios šilumos indikatorius.
Dizainas | |
|---|---|
| Virimo zonos 1 skersmuo | 190 x 210 mm |
| Virimo zonos 2 skersmuo | 190 x 210 mm |
| Virimo zonos 3 skersmuo | 190 x 210 mm |
| Virimo zonos 4 skersmuo | 190 x 210 mm |
| Virimo zonos 1 padėtis | Kairėje priekyje |
| Virimo zonos 2 padėtis | Kairėje gale |
| Virimo zonos 3 padėtis | Dešinėje priekyje |
| Virimo zonos 4 padėtis | Dešinėje gale |
| Virimo zonos 1 forma | Stačiakampė |
| Virimo zonos 2 forma | Stačiakampė |
| Virimo zonos 3 forma | Stačiakampė |
| Virimo zonos 4 forma | Stačiakampė |
| Virimo paviršius | Indukcinis paviršius |
| Produkto spalva | Juoda |
Galia | |
| Prijungta galia (elektrinė) | 7400 W |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
Valdymo funkcijos | |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 51 mm |
| Svoris | 12.2 kg |
| Gylis | 522 mm |
| Plotis | 592 mm |
| Laido ilgis | 1 m |
Veikimas | |
| Galingumo lygių skaičius | 17 |
| Didinimo funkcija | Taip |
| Didintojų skaičius | 4 |
| Greitas paleidimas | Taip |
| Panaudojimo aptikimas | Taip |
Ergonomika | |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Laikmačio tipas | Skaitmeninis |
| Valdymo padėtis | Priekyje |
| Valdymo tipas | Jutiklinis |