„Electrolux EEG62300L“ pilnai įmontuojama 9 vietų skalbimo mašina
„Electrolux EEG62300L“ pilnai įmontuojama 9 vietų skalbimo mašina
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Cutlery compartment type | Basket |
| Cord length | 1.5 m |
| Custom panel-ready | Yes |
| Control type | Touch |
| Built-in display | Yes |
| Water fill | Hot, Cold |
| Upper basket adjustable height | Yes |
| Display type | LED |
| Door colour | Not applicable |
| Control panel colour | Black |
| Appliance placement | Fully built-in |
| Product size | Slimline (45 cm) |
| Lower basket rack | Foldable |
| Lower basket rack type | Double |
| Energy efficiency scale | A to G |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Water consumption per cycle | 9.9 L |
| Energy efficiency class | D |
| Connected load | 1950 W |
| Energy efficiency index (EEI) | 49.8 |
| Energy consumption per cycle | 0.628 kWh |
| Drying efficiency index (EU 2017/1369) | 1.061 |
| Energy consumption per 100 cycles | 63 kWh |
| Width | 446 mm |
| Height | 818 mm |
| Depth | 550 mm |
| AquaStop function | No |
| Number of washing programs | 8 |
| Dishwashing programs | Eco, 60min, Quick 30min 40°C, Hygiene, 90min, 160min, Rinse |
| Auto power off | Yes |
| Number of temperature settings | 4 |
| Number of spray zones | 2 |
| Overflow protection | Yes |
| Cycle time (quick washing program) | 30 min |
| Number of place settings | 9 place settings |
| Noise level | 44 dB |
| Drying performance | B |
| Delayed start timer | Yes |
| Temperature (max) | 69 °C |
| Drying system | AirDry |
| Cycle time | 240 min |
| Noise emission class | B |
| Rinse aid indicator | Yes |
| Floor indicator light | Yes |
| LED backlight | No |
| Salt indicator | Yes |