Garmin Edge 540 (010-02694-31)
Prekės kodas: 898

Garmin Edge 540 (010-02694-31)

Prekės kodas: 898
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
40100
Prekė sandelyje

Garantija 
24 mėn.

Pristatymas 
per 2 - 3*
d. d.

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*
Siekiant padėti jums važiuoti kaip vietiniui, maršrutas pasirenkamas iš populiariausių kelių ir takų, kuriais dažniausiai važinėja kiti dviratininkai. Edge 840 yra pakankamai protingas, kad galėtų nukreipti Jus atgal į maršrutą - arba atgal į pradžią - jei nukrypstate nuo jo arba nusprendėte anksčiau grįžti namo. Maršruto skaičiavimo greitis yra 2 kartus greitesnis nei ankstesni modeliai, todėl jūs praleisite daugiau laiko važiuodami nei laukdami kol bus suskaičiuotas maršrutas.

Sutramdykite takus

Jei reikia pakeisti aplinką, Edge 840 yra ir kalnų dviračių važiavimo gidas. Pradėkite atsisiųsdami nemokamą „Trailforks“ programą iš mūsų „Connect IQ“ parduotuvės ir tada atrakinkite „Trailforks“ duomenis savo Edge prietaise. „Trailforks“ siūlo daugiau nei 80 šalių dviračių trasas su geriausia, naujausia informacija, įskaitant takų sąlygas, šilumos žemėlapius ir kita. Sustojus trasos viduryje, naujasis „Forksight“ režimas automatiškai rodys būsimus išsišakojimus trasoje ir suteikia jums visą reikalingą informaciją, rodydamas, kur esate kelių tinkle. Kelionės metu „Edge 840“ stebi reikalingą statistiką su nauja kalnų dviračių metrika, pvz., Šuolių skaičiumi, šuolio atstumu ir praleisto laiko ore. Kitos kalnų dviračių savybės apima „Grit“, kuris įvertina važiavimo sunkumą naudojant GPS, aukščio ir pagreičio matuoklio duomenis, ir srautą, kuris matuoja, kaip sklandžiai nusileidžiate ant tako, kad galėtumėte įveikti trasą kitą kartą dar geriau.

Įveikite aukščius kaip profesionalas

Pakilimas gali tapti Jūsų slaptu ginklu naudojant Edge 840 kartu su nauja ClimbPro galimybe. Jis automatiškai rodys likusį aukščio pokytį ir laipsnį kai važiuojate numatytu maršrutu ar kursu. Tai parodys jums kiek Jums liko iškentėti kylant bei padėdami jums įvertinti savo pastangas likusioje savo kelionės dalyje.

SHIMANO STEPS eBike sistema

Suporuokite suderinamą „Edge“ dviračių kompiuterį su palaikoma SHIMANO STEPS eBike sistema ir gaukite specialų „eBike“ būsenos ekraną, duomenų laukus ir sistemos būsenos bei įspėjimo pranešimų palaikymą. Be „Edge“ metrikos, pvz., Laiko, atstumo ir greičio, taip pat galite peržiūrėti savo pagalbos lygį, pavaros padėtį, akumuliatoriaus tarnavimo laiką ir likusį diapazoną važiavimo metu.

Tinkinkite savo prietaisą

Tik „Garmin“ leidžia pritaikyti įrenginį naudodamiesi „Connect IQ“ parduotuvės nemokamomis programomis, valdikliais ir duomenų laukais. Tokios programos, kaip „ AccuWeather MinuteCast“, leidžia jums sužinoti, oro prognozę, kad galėtumėte nustatyti idealų laiko tarpą savo kelionei. Ir jei planuojate važinėti su tokiais duomenimis kaip Strava , Komoot ar Wikiloc , atsisiųskite šias programas, kad galėtumėte savo mėgstamus maršrutus importuoti tiesiai į savo Edge. Arba, jei ieškote netoliese esančios kavinės ar dviračių parduotuvės, naudokite „ Yelp“ programą, kad atsisiųstumėte jų buvimo vietą, ir tiesiogiai nukreipkite juos į Edge įrenginį.

1Kai suporuota su suderinamu davikliu
2Kai suporuota susuderinamu išmaniu telefonu.

Įžeidžiantys bei reklaminio pobūdžio komentarai yra nepublikuojami.
Atsiliepimų nėra !
Atsiliepimas