MANHATTAN STOJAK TRIPOD TV 37-70" DO 35KG REGULOWANY
MANHATTAN STOJAK TRIPOD TV 37-70" DO 35KG REGULOWANY






MANHATTAN STOJAK TRIPOD TV 37-70" DO 35KG REGULOWANY
Guarantee
36 month
Delivery from Europe in
5 - 10
business days
| Product colour | Black |
| Housing material | Steel, Plastic |
| Weight | 5.22 kg |
| Depth | 1030 mm |
| Width | 620 mm |
| Height | 1880 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -8 - 0° |
| Height adjustment range | 1240 - 1880 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment type | Manual |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Maximum screen size | 177.8 cm (70") |
| Minimum screen size | 94 cm (37") |
| Maximum weight capacity | 35 kg |
| Mounting type | Floor |
| Maximum VESA mount | 600 x 400 mm |
| Minimum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Panel mounting interface | 600 x 400 mm, 200 x 200 mm |