- New
Vileda Bravo Plus lyginimo lenta turi aukščio reguliavimo galimybę nuo 80 cm iki 97 cm ir lentos dydį 380 x 1200 mm. Ji yra sulankstoma, turi neslystančius kojeles ir tinka tiek sausoms, tiek garinėms lygintuvams.
Vileda Bravo Plus lyginimo lenta turi aukščio reguliavimo galimybę nuo 80 cm iki 97 cm ir lentos dydį 380 x 1200 mm. Ji yra sulankstoma, turi neslystančius kojeles ir tinka tiek sausoms, tiek garinėms lygintuvams.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Vileda Bravo Plus lyginimo stalas turi aukščio reguliavimo intervalą nuo 80 cm iki 97 cm ir stalo dydį 380 x 1200 mm. Jis yra sulankstomas, turi neslidžias kojas ir tinka tiek sausoms, tiek garų lygintuvams.
Svoris ir Išmatavimai | |
|---|---|
| Aukštis (min) | 80 cm |
| Aukštis (max) | 97 cm |
| Stalo dydis (P x G) | 380 x 1200 mm |
| Kojų skersmuo | 2.8 cm |
Veikimas | |
| Paviršiaus spalva | Raštuotas |
| Lengva naudoti | Taip |
| Kojų medžiaga | Metalas |
| Stalviršio medžiaga | Plieno tinklelis |
| Tipas | Pilno dydžio lyginimo stalas |
| Forma | Kita |
Pakuotės Turinys | |
| Kiekis | 1 |
| Įtrauktas lyginimo stalas | Taip |