- New
Girmi BE02 makiažo veidrodėlis turi du veidrodžius su 1x ir 3x didinimu bei 360° sukimosi galimybe. Jame įrengta LED apšvietimas su jutikliniu valdymu, o energiją teikia integruota 1000 mAh ličio baterija, įkraunama per USB Type-C.
Girmi BE02 makiažo veidrodėlis turi du veidrodžius su 1x ir 3x didinimu bei 360° sukimosi galimybe. Jame įrengta LED apšvietimas su jutikliniu valdymu, o energiją teikia integruota 1000 mAh ličio baterija, įkraunama per USB Type-C.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Girmi makiažo veidrodis BE02 turi du veidrodžius su 1x ir 3x didinimu bei 360° sukimosi galimybę. Jame yra LED apšvietimas su jutikliniu valdymu, o energiją tiekia integruota 1000 mAh ličio baterija, įkraunama per USB Type-C.
Ypatybės | |
|---|---|
| Didinimas 1 | 1x |
| Didinimas 2 | 3x |
| Montavimo Tipas | Laisvai stovintis |
| Sukimosi Kampas | 360° |
| Forma | Apvalus |
| Produkto Spalva | Chromo |
| Veidrodžių Skaičius | 2 |
Maitinimas | |
| Įkrovimo Prievado Tipas | USB Type-C |
| Įėjimo Įtampa | 5 V |
| Baterijos Tipas | Integruota baterija |
| Baterijos Technologija | Litis |
| Maitinimo Šaltinis | Baterija |
| Baterijos Talpa | 1000 mAh |
Svoris ir Išmatavimai | |
| Gylis | 230 mm |
| Skersmuo | 17 cm |
| Plotis | 230 mm |
| Aukštis | 350 mm |
| Svoris | 980 g |
Pakavimo Turinys | |
| Kabeliai Įtraukti | USB Type-A - USB Type-C |
| Kiekis Pakuotėje | 1 vnt. |
Įspėjimas dėl Saugumo | |
| Įspėjimai | Nekraukite tiesioginiuose drėgnumo šaltiniuose. Elkitės atsargiai su maitinimo įranga. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. |
Apšvietimas | |
| Lamp Tipas | LED |
| Šviesos Spalva | Balta, Neutralinė, Šilta |
| Valdymo Tipas | Jutiklinis |
| Apšvietimas | Taip |