-
−18%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Zwilling elektrinis prieskonių malūnėlis turi juodą plastikinį korpusą ir veikia su ličio jonų baterija. Jo matmenys yra 50 mm pločio, 200 mm aukščio, o svoris - 550 g.
Ypatybės | |
|---|---|
| Korpuso Medžiaga | Plastikas |
| Produkto Spalva | Juoda |
Svoris ir Išmatavimai | |
| Ilgis | 50 mm |
| Svoris | 550 g |
| Aukštis | 200 mm |
| Plotis | 50 mm |
Pakuotės Duomenys | |
| Kiekis Rinkinyje | 1 |
Pakuotės Turinys | |
| Baterijos Įtrauktos | Ne |
| Baterijomis Veikiantis | Taip |
| Baterijos Tipas | Ličio Jonų (Li-Ion) |