- Prekė sandėlyje
Elektrinis virdulys Blaupunkt EKP502, 1,8 l, 2200 W, baltas
Elektrinis virdulys Blaupunkt EKP502, 1,8 l, 2200 W, baltas


Elektrinis virdulys Blaupunkt EKP502, 1,8 l, 2200 W, baltas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Filtering | Yes |
| Housing material | Plastic |
| Overheat protection | Yes |
| Product colour | White |
| Concealed heating element | Yes |
| Minimum power | 1850 W |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 2200 W |
| Width | 213 mm |
| Depth | 154 mm |
| Height | 232 mm |
| Weight | 800 g |
| Ergonomic grip | Yes |
| Cordless | Yes |
| Lid opening type | Button |
| Easy to clean | Yes |
| Auto power off | Yes |
| 360° rotational base | Yes |