-
−4%
Medisana HU 662 elektrinė šildymo antklodė turi šešis šildymo lygius, greitą šilumą ir automatinio išsijungimo funkciją po 180 minučių. Ji yra skalbiama skalbimo mašinoje ir turi apsaugą nuo perkaitimo, užtikrinančią saugumą.
Medisana HU 662 elektrinė šildymo antklodė turi šešis šildymo lygius, greitą šilumą ir automatinio išsijungimo funkciją po 180 minučių. Ji yra skalbiama skalbimo mašinoje ir turi apsaugą nuo perkaitimo, užtikrinančią saugumą.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Medisana HU 662 elektrinė šildoma antklodė turi šešis šildymo lygius, greito šildymo funkciją ir automatinį išjungimą po 180 minučių. Ji yra skalbiama ir turi apsaugą nuo perkaitimo, kad užtikrintų saugumą.
Techniniai Duomenys | |
|---|---|
| Šildymo Lygių Skaičius | 6 |
| Greitas Šildymas | Taip |
| Asmenų Skaičius | 1 asmuo |
| Automatinis Išjungimas | Taip |
| Galia | 100 W |
| Produkto Spalva | Baltas |
| Tipas | Elektrinis šildomas apklotas |
| Automatinis Išjungimas Po | 180 min |
| Apsauga Nuo Perkaitimo | Taip |
Svoris ir Išmatavimai | |
| Plotis | 800 mm |
| Gylis | 1500 mm |
Skalbimas | |
| Skalbiamas | Taip |
| Skalbimo Tipas | Mašininis skalbimas |