Electrolux EIS62443 Juoda Įmontuota 60 cm zonos indukcinė kaitlentė 4 zona(s)
Electrolux EIS62443 Juoda Įmontuota 60 cm zonos indukcinė kaitlentė 4 zona(s)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| 3 tipo virimo zona | Įprastas |
| 4 virimo zonos maitinimo šaltinis | Elektrinis |
| 1 virimo zonos skersmuo | 145 mm |
| Virimo zonų skaičius | 4 zona(-os) |
| 3 virimo zonos maitinimo šaltinis | Elektrinis |
| 2 tipo virimo zona | Didelis |
| 3 virimo zonos padėtis | Dešinysis galinis |
| 4 virimo zonos forma | Apvalus |
| 3 virimo zonos skersmuo | 180 mm |
| Produkto spalva | Juoda |
| Prietaiso išdėstymas | Įmontuotas |
| 1 virimo zonos galia | 1400 W |
| 2 virimo zonos forma | Apvalus |
| 3 virimo zonos galia | 1800 W |
| 4 virimo zonos galia | 1800 W |
| Rėmo forma | Nuožulnumas |
| 2 virimo zonos padėtis | Kairysis priekinis |
| 1 virimo zonos forma | Apvalus |
| 1 virimo zonos tipas | Įprastas |
| Viršutinio paviršiaus tipas | Keramika |
| Viryklės pločio dydis | 60 cm |
| 3 virimo zonos forma | Apvalus |
| 2 virimo zonos sustiprinimas | 3700 W |
| 4 virimo zonos padėtis | Kairysis galinis |
| 2 virimo zonos maitinimo šaltinis | Elektrinis |
| 4 virimo zonos skersmuo | 180 mm |
| 1 virimo zonos padėtis | Dešinysis priekinis |
| 1 virimo zonos maitinimo šaltinis | Elektrinis |
| 3 virimo zonos galios padidinimas | 2800 W |
| 4 virimo zonos galios padidinimas | 2800 W |
| Elektrinių virimo zonų skaičius | 4 zona(-os) |
| 2 virimo zonos galia | 2300 W |
| 2 virimo zonos skersmuo | 210 mm |
| 1 virimo zonos galios padidinimas | 2500 W |
| Viryklės tipas | Zonos indukcinė kaitlentė |
| 4 tipo virimo zona | Troškinkite |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V / 400 |
| Prijungta apkrova (elektrinė) | 7200 W |
| Plotis | 590 mm |
| Montavimo skyriaus plotis | 56 cm |
| Ūgis | 44 mm |
| Svoris | 10,5 kg |
| Montavimo skyriaus gylis | 49 cm |
| Gylis | 520 mm |
| Laido ilgis | 1,5 m |
| Stiprintuvų skaičius | 4 |
| Hob²Hood funkcija | Taip |
| Padidinimo funkcija | Taip |
| Virimo kontrolės funkcija | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Likutinės šilumos indikatorius | Taip |
| Laikmačio tipas | Skaitmeninis |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Valdymo pozicija | Viršuje dešinėje |
| Vaikų užraktas | Taip |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Laikmatis | Taip |