-
−15%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
7 colių spalvotas E Ink ekranas
7 colių akims saugus spalvotas ekranas, pagrįstas naujausia „E Ink Kaleido™ 3“ technologija, užtikrina 50 % didesnę spalvotų el. puslapių skiriamąją gebą ir pikselių santykį (PPI).
„SMARTlight“
Adaptyvi „SMARTlight“ funkcija leidžia vartotojams pasirinkti šiltus arba šaltus priekinio apšvietimo tonus, kad būtų užtikrintas optimalus skaitymo komfortas.
Dizainas ir perkeliamumas
Dėl puikaus dizaino ir kompaktiškumo „Era Color“ išsiskiria kaip idealus palydovas spalvingam skaitymui tiek namuose, tiek kelyje.
Šoninis valdymo skydelis
Mėgaukitės papildomu skaitymo patogumu su šoniniais valdymo mygtukais, o G jutiklis užtikrina vienodą patogumą tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams.
Garsiakalbis ir „Bluetooth“
„Era Color“ palaiko 6 garso formatus ir siūlo plačias garso galimybes: klausykitės garso knygų per integruotą garsiakalbį arba „Bluetooth“ ryšį.
Teksto įgarsinimas
Ši funkcija bet kokį tekstinį failą konvertuoja į garso takelį, kurį el. skaityklė garsiai skaito natūraliu balsu. Galite bet kada perjungti klausymąsi!
Apsaugota nuo vandens
IPX8 apsaugos klasės „Era Color“ laikrodis suteikia didesnę skaitymo laisvę ir užtikrintai atlaiko panardinimą į gėlą vandenį iki 2 metrų gylio net 60 minučių.
Palaiko 25 formatus
„PocketBook Era Color“ palaiko visus populiariausius knygų ir grafikos formatus, įskaitant CBR ir CBZ komiksų bei mangų formatus.
| Santrauka | „PocketBook Era Color“. Ekrano įstrižainė: 17,8 cm (7"), Technologija: E Ink Kaleido, Ekrano raiška: 1264 x 1680 pikselių. Palaikomi dokumentų formatai: ACSM, AZW, AZW3, CBR, CBZ, CHM, DOC, DOCX, DjVu, EPUB, EPUB DRM, FB2, FB2.ZIP, HTM, HTML, MOBI,..., Palaikomi garso formatai: M4A, M4B, MP3, OGG, Palaikomi vaizdo formatai: BMP, JPEG, PNG, TIFF. Vidinės atminties talpa: 32 GB, RAM talpa: 1000 MB. Procesoriaus dažnis: 1800 MHz. USB jungties tipas: USB C tipo, Ausinių jungtis: 3,5 mm. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://pocketbook.ch |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,029 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,177 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,157 |
| Spalva | Taip |
| Ekrano įstrižainė | 7" |
| Ekrano raiška | 1264 x 1680 pikselių |
| Pilkos spalvos lygiai | 16 |
| Rezoliucija | 632 x 840 pikselių |
| Raiška (juoda ir balta, standartinis režimas) | 300 DPI |
| Technologijos | E rašalo kaleido |
| Jutiklinis ekranas | Taip |
| Palaikomi garso formatai | M4A/M4B/MP3/OGG |
| Palaikomi dokumentų formatai | ACSM/AZW/AZW3/CBR/CBZ/CHM/DjVu/DOC/DOCX/EPUB/EPUB DRM/FB2/FB2.ZIP/HTM/HTML/MOBI/PDF/PDF DRM/PRC/RTF/TXT |
| Palaikomi vaizdo formatai | BMP/JPEG/PNG/TIFF |
| Palaikomi vaizdo formatai | Nepalaikoma |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Vidinė atminties talpa | 32 GB |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Procesoriaus dažnis | 1800 MHz |
| RAM talpa | 1000 MB |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Ausinių išvestis | Taip |
| USB jungties tipas | USB C tipo |
| USB On-The-Go palaikymas | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Integruotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Dangtelio jutiklis | Taip |
| Žodyno kalbos | Anglų / prancūzų / vokiečių / vengrų / italų / lenkų / rusų / slovakų / ispanų / švedų / ukrainiečių |
| MP3 grotuvas | Taip |
| Sukamasis | Ne |
| Teksto įgarsinimo pranešimų skaitytuvas | Taip |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Produkto spalva | Juoda/Šviesiai mėlyna |
| Atsparus vandeniui | Taip |
| Komplektinė programinė įranga | „PocketBook Cloud“, „Dropbox“, „Send-to-PocketBook“ |
| Įdiegta operacinė sistema | Linux |
| Operacinės sistemos versija | Linux 4.9.56 |
| Baterijos talpa | 2500 mAh |
| Baterijų technologija | Ličio jonų (Li-Ion) |
| Gylis | 7,8 mm |
| Ūgis | 155 mm |
| Svoris | 235 g |
| Plotis | 134,3 mm |
| Pridedami laidai | USB C tipo |
| Nešiojimo dėklas | Taip |
| Rankinis | Taip |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Modelis | PB700K3-7-DKNY-WW |
| Modelio pavadinimas | Era spalva |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0008059 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,48 kg |