„EcoFlow Wave 3“ baterija
„EcoFlow Wave 3“ baterija
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 16*
d. d.
Papildoma „EcoFlow WAVE 3“ oro kondicionieriaus baterija leidžia jį naudoti ir ten, kur nėra elektros. Turėdamas 1024 Wh talpą, gaminys užtikrina 2–8 valandų belaidį veikimą – priklausomai nuo sąlygų ir nustatymų. Tai idealiai tinka naudoti stovyklaujant, kemperyje, palapinėje ar jachtoje!
Baterijoje naudojami ličio-geležies-fosfato (LFP) elementai, pasižymintys labai dideliu patvarumu ir stabilumu. Dėl to jos tarnavimo laikas siekia iki 4000 įkrovimo ciklų (po kurių ji išlaiko apie 80 % pradinės talpos), o tai reiškia, kad ji gali veikti iki 10 metų kasdien.
Baterija siūlo platų įkrovimo būdų pasirinkimą: iš elektros lizdo, iš automobilio cigarečių degiklio lizdo, naudojant fotovoltines baterijas (iki 400 vatų) arba iš transporto priemonės generatoriaus (naudojant „EcoFlow“ generatoriaus įkroviklį 400 W / 800 W). Taigi, ją galite lengvai įkrauti įvairiomis sąlygomis – tiek namuose, tiek keliaudami! Be to, fotovoltinių baterijų ir kintamosios srovės lizdo derinys leidžia visiškai įkrauti bateriją vos per maždaug 75 minutes.
Baterija sveria apie 9,7 kg, o jos matmenys yra 51,6 × 28,1 × 11,1 cm. Dėl to ją labai lengva transportuoti ir laikyti. Be to, dėl IP65 apsaugos klasės ji atspari dulkėms ir vandeniui, todėl puikiai tinka naudoti įvairiomis lauko sąlygomis. Galite ją be jokių rūpesčių naudoti sode ar stovyklaudami kalnuose!
| Gamintojas | EcoFlow |
|---|---|
| Vardas | WAVE 3 papildoma baterija |
| Modelis | EFWAVE3-EB |
| Matmenys | 51,6 × 28,1 × 11,1 cm |
| Svoris | Maždaug 9,7 kg |
| Talpa | 1024 Wh, 51,2 V, 20 Ah |
| Ląstelės tipas | LFP (ličio-geležies-fosfatas) |
| Visą gyvenimą | Maždaug 80 % talpos po 4000 įkrovimo ciklų |
| Maksimali įėjimo galia | 1000 W |
| Įkrovimas iš cigarečių degiklio lizdo | 12 V / 24 V, maks. 8 A, maks. 200 W. |
| Įkrovimas fotovoltinėmis plokštėmis | 11–60 V, maks. 13 A, maks. 400 W. |
| Maksimali išėjimo galia | 858 V |
| USB-A išvestis | 5/9/12 V, 2,4/2/1,5 A, maks. 18 W. |
| USB-C išvestis | 5/9/12/15 V ⎓ 3 A maks.; 20/28 V ⎓ 5 A maks., 140 W maks. |
| Įkrovimo temperatūra | 0–45 °C |
| Išleidimo temperatūra | Nuo -10°C iki 50°C |
| Apsaugos klasė | IP65 |
| Gamintojas | ECOFLOW |
| Geras | Kita |
| Bendras svoris | 11000 g. |
| Grynasis svoris | 10000 g. |
| Dėžutės ilgis | 61,30 cm. |
| Dėžutės plotis | 34,00 cm. |
| Dėžutės aukštis | 19,00 cm. |