„Eaton 9E3000IR“ nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS), dvigubos konversijos (internetinis), 3 kVA, 2700 W
„Eaton 9E3000IR“ nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS), dvigubos konversijos (internetinis), 3 kVA, 2700 W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Tvarumo sertifikatai | CE |
| Tvarumo atitiktis | Taip |
| Triukšmo lygis | 45 dB |
| Maitinimo šaltinio tipas | Kintamoji srovė |
| Išėjimo galia | 2700 W |
| Garsinis signalas (-ai) | Taip |
| Efektyvumas | 91% |
| Išėjimo fazių skaičius | 1 |
| Išėjimo galios koeficientas | 0,9 |
| Išėjimo darbinė įtampa (maks.) | 220 V |
| Išėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| UPS topologija | Dviguba konversija (internetinė) |
| Įėjimo darbinė įtampa (maks.) | 240 V |
| Bangos forma | Sinusas |
| Įvesties fazių skaičius | 1 |
| Įėjimo darbinė įtampa (min.) | 220 V |
| Išėjimo galia | 3 kVA |
| Įėjimo galios koeficientas | 0,99 |
| Įvesties dažnis | 50 / 60 Hz |
| Išėjimo darbinė įtampa (min.) | 240 V |
| Sertifikavimas | IEC/EN 62040-1IEC/EN 62040-2CE |
| LED indikatoriai | Taip |
| Formos faktorius | Rackmount |
| Produkto spalva | Juoda |
| Stovų talpa | 2U |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Ekrano tipas | LCD |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 0–96 % |
| Plotis | 438 mm |
| Gylis | 608 mm |
| Ūgis | 86,5 mm |
| Svoris | 31,3 kg |
| USB prievadas | Taip |
| Maitinimo kištukas | C14 jungtis |
| Kintamosios srovės lizdų kiekis | 7 kintamosios srovės lizdai |
| Nuosekliųjų prievadų kiekis | 1 |
| Kintamosios srovės lizdų tipai | C19 jungtis, C13 jungtis |
| Nuoseklioji sąsaja | Taip |
| Mini gnybtų blokas nuotoliniam išjungimui (RPO) | Taip |
| Palaikomų baterijų skaičius | 6 |
| Baterijų technologija | Švino-rūgšties akumuliatoriai |
| Baterijos įtampa | 12 V |
| Baterijos talpa | 9 Ah |