Dviračio sparnas Rockbros WS1001
Dviračio sparnas Rockbros WS1001


Dviračio sparnas Rockbros WS1001
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 16*
d. d.
Užtikrinkite geresnę apsaugą nuo purvo kito dviračių žygio metu. „Rockbros WS1001“ purvasaugiai pasižymi platesniu dizainu ir yra sukurti taip, kad dar geriau apsaugotų jūsų dviračio padangą. Juos taip pat labai lengva sumontuoti ir jie itin patvarūs – jų gamybai buvo naudojamas patvarus plastikas. Purvasaugiai skirti 26 colių dviračių ratams.

| Prekės ženklas | Rockbros |
|---|---|
| Modelis | WS1001 |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Plastikas |
| Priekinio sparno matmenys | 7 x 53,5 x 5,5 cm |
| Galinio sparno matmenys | 7 x 58,5 x 7,5 cm |
| Priekinio sparno svoris | 128 g |
| Galinio sparno svoris | 160 g |
| Suderinamumas | 26 colių dviračių ratai |
| Gamintojas | Rockbros |
| Grynasis svoris | 280 g. |
| Dėžutės ilgis | 55,50 cm. |
| Dėžutės plotis | 10,50 cm. |
| Dėžutės aukštis | 5,50 cm. |
| Bendras svoris | 310 g. |
| Geras | Sparnai |