Dviračio kuprinė - Deuter Amager 25+5 Atlantic
Dviračio kuprinė - Deuter Amager 25+5 Atlantic











Dviračio kuprinė - Deuter Amager 25+5 Atlantic
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Pagrindinė produkto spalva | Mėlyna |
| Rankenų kiekis | 1 |
| Atspindintys elementai | Taip |
| Reguliuojami dirželiai | Taip |
| Nešimo rankena(-os) | Taip |
| Lytis | Unisex |
| Šalmo laikiklis | Taip |
| Apsauga nuo lietaus | Taip |
| Uždarymo tipas | Sagtis |
| Veikla | Dviračių sportas |
| Išorinės kišenės | Viršutinė kišenė, Šoninė kišenė |
| Medžiaga | Poliesteris, Poliamidas (PA), Perdirbta medžiaga |
| Kabliukas raktams | Taip |
| Ventiliacijos padėtis | Nugaros paminkštinimas |
| Ventiliacija | Taip |
| Pakrovimo anga | Viršuje |
| Nugaros ventiliacija | Taip |
| Ūgis | 480 mm |
| Vidinė talpa | 25 litrai |
| Gylis | 180 mm |
| Svoris | 970 g |
| Plotis | 300 mm |
| Įspėjimai | Reguliariai tikrinkite kuprinės būklę, ypač siūles ir dirželius, kad užtikrintumėte jos patvarumą ir saugų naudojimą. Įsitikinkite, kad visos tvirtinimo detalės ir spynos yra gerai pritvirtintos, kad nepamestumėte daiktų. Venkite perkrauti baldus, kad jie neapvirstų. |