„Cheerble“ pasukamas kraiko kaušelis
Prekės kodas: 034462632243

„Cheerble“ pasukamas kraiko kaušelis

Prekės kodas: 034462632243
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
2154
Prekė sandelyje

Garantija 
12 mėn.

Pristatymas 
per 8 - 16
d. d.

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*
Netaikoma

Cheerble besisukantis kaušelis

Palengvinkite kraiko dėžės valymą. Cheerble sukamasis kaušelis pasižymi kruopščiai apgalvotu dizainu, leidžiančiu efektyviai atskirti panaudotą, susikaupusį kraiką ir išmesti jį į šiukšliadėžę, neišpylus ant grindų. Dėl dviejų dydžių tinklinių grotelių gaminys idealiai tinka daugeliui kraiko tipų. Kaušelis taip pat yra didelės talpos ir ergonomiško dizaino.

Lengvas valymas

Kastuvas išsiskiria kruopščiai apgalvota pusiau uždara konstrukcija, kuri ne tik palengvina valymą, bet ir riboja dulkių plitimą. Tiesiog atskirkite susikaupusią kraiką nuo švaraus kraiko, tada apverskite kastuvą ir išmeskite atliekas į šiukšliadėžę. Nebereikia jaudintis dėl ant grindų krentančių atliekų – atsisveikinkite su netvarka! Be to, Cheerble kastuvas išsiskiria didele talpa, leidžiančia žymiai sutrumpinti valymo laiką.

Tinka įvairių tipų kraikui

Kaušelis idealiai tinka atskirti susikaupusį kraiką nuo dar galimo naudoti kraiko – pastarasis tiesiog nukris atgal į kraiko dėžę. Taip išvengiama didelio kiekio švaraus kraiko išmetimo kartu su panaudotu kraiku. Be to, Cheerble kastuvas turi dviejų dydžių tinklelį. Tai reiškia, kad jis puikiai tinka įvairių tipų kraikams.

Ergonomiškas dizainas

Dėl kruopščiai apgalvoto dizaino Cheerble kastuvas palengvina ir patogus valymą. Ilga rankena puikiai telpa rankoje, o kietas, tvirtas kraštas leidžia lengvai semti kraiką. Kaušelis taip pat yra su maža silikonine rankena. Kai jo nenaudojate, galite tiesiog pakabinti norimoje vietoje. Tai puikus būdas jį laikyti ir sutaupyti vietos bute!

Specifikacija

Prekės ženklas Cheerble
Modelis C0621
Medžiaga ABS, kompiuteris, silikonas
Matmenys 319x118x85mm
Svoris 132g

Įžeidžiantys bei reklaminio pobūdžio komentarai yra nepublikuojami.
Atsiliepimų nėra !
Atsiliepimas