Catlink Scooper Luxury Version išmani savaime išsivalanti kačių kraiko dėžė
Prekės kodas: 030903936178

Catlink Scooper Luxury Version išmani savaime išsivalanti kačių kraiko dėžė

Prekės kodas: 030903936178
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
55800
Prekė sandelyje

Garantija 
12 mėn.

Pristatymas 
per 8 - 16
d. d.

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*

Intelligent CatLink Scooper savaime išsivalanti kraiko dėžė (prabangi)

Pats nustatykite, ar reikia išvalyti savo katę. Išmanioji CatLink kraiko dėžė leidžia automatiškai išvalyti vos per 2 minutes ir siūlo 4 režimus. Jis užtikrins visišką jūsų augintinio saugumą ir yra su dideliu iki 13l talpos atliekų konteineriu. Taip pat galite susieti įrenginį su Catlink programėle, kad galėtumėte jį valdyti nuotoliniu būdu, gauti naudingų pranešimų ir gauti ataskaitų apie savo augintinio įpročius ir sveikatą.

4 veikimo režimai

Sureguliuokite kraiko dėžės veikimą pagal savo lūkesčius pasirinkdami iš 4 galimų režimų. Rankinis režimas leidžia rankiniu būdu paleisti ir sustabdyti įrenginį naudojant programėlę arba atitinkamą mygtuką. Laikmatis leidžia nustatyti jo darbo valandas. Jei norite, kad kraiko dėžė automatiškai pradėtų valyti praėjus tam tikram laikui, kai katė ją panaudojo (1/3/5/7/10 minučių), pasirinkite automatinį režimą. Ištuštinimo režimas leidžia ištuštinti kraiko dėžę vienu mygtuko paspaudimu.

19.jpg?v=1640850555509

Nuotolinio valdymo pultas su programėle

Įgykite dar daugiau galimybių. „Catlink“ programa, suderinama su „Android“ ir „iOS“, leidžia valdyti šiukšlių dėžę iš savo išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio. Be kita ko, tai leidžia nuotoliniu būdu įjungti ir išjungti įrenginį, tikrinti ataskaitas ir keisti režimus, kad ir kur būtumėte – ne tik namuose, bet ir, pavyzdžiui, darbe ar atostogaujant. Taip pat galite bendrinti produktą programėlėje su neribotu vartotojų skaičiumi. Tai reiškia, kad kiti jūsų šeimos nariai taip pat gali mėgautis nuotoliniu šiukšlių dėžės valdymu! Atkreipkite dėmesį: gaminys palaiko tik 2.4G WiFi ryšį.

Praneša, kai laikas papildyti kraiką

Įrenginyje sumontuoti išmanieji jutikliai, leidžiantys stebėti temperatūrą ir drėgmę. Jie taip pat nuolat stebi šiukšlių lygį ir atliekų konteinerio pilnumą, kad jus informuotų realiu laiku. Programėlė taip pat registruoja kiekvieną kartą, kai jūsų katė naudojasi kraiko dėžute, registruodama savo svorį ir kiek laiko užsiima savo veikla, kad galėtumėte geriau suprasti savo augintinio įpročius ir išlaikyti juos sveikus. Tiesiog pasiekite išmanųjį telefoną ir patikrinkite pastarųjų 24 valandų, 7 dienų ar 12 mėnesių ataskaitą.

Greitas ir efektyvus valymas

Kraiko dėžutė taip pat puikiai tinka namams, kuriuose yra daugiau kačių. Tai leidžia efektyviai išvalyti vos per maždaug 2 minutes, o tai reiškia, kad nė vienam augintiniui nereikia per ilgai laukti savo eilės. Be to, įrenginys naudoja pažangią patobulintą filtravimo technologiją, kad efektyviai atskirtų atliekas. Purvo bako talpa yra 13 litrų, tai reiškia, kad ją reikia ištuštinti tik kartą per savaitę.

Seifas gyvūnams

Dėl kruopščiai apgalvoto dizaino, kraiko dėžutė yra visiškai saugi naminiams gyvūnėliams. Dviguba apsaugos sistema reiškia, kad jums nereikės jaudintis, kad kas nors nutiks jūsų katei. Tikslūs gravitacijos jutikliai patikimai aptinka naminių gyvūnėlių buvimą – jei jūsų augintinis valymo metu pateks į kraiko dėžę, jo darbas bus nedelsiant sustabdytas. Prietaisas taip pat efektyviai apsaugo naminius gyvūnus nuo galimo prispaudimo.

Patobulintas dizainas

Produktas taip pat išsiskiria patobulintu, kruopščiai apgalvotu dizainu. Jis buvo suprojektuotas taip, kad būtų sumažinta jo apvirtimo rizika. Ji taip pat suteikia pakankamai vietos net ir didesnėms katėms – idealiai tinka augintiniams nuo 4 mėnesių ir sveriantiems iki 10 kg. Be to, šiukšlių dėžės nešvarumų talpykla yra kraiko dėžutės priekyje, todėl ją ištuštinti yra greita ir paprasta. Pastaba: kraiko dėžė turi būti dedama bent 5 cm atstumu nuo sienos.

Specifikacija

Prekės ženklas CatLink
Modelis CL-06
Vardinė įtampa DC 12V
Vardinė galia 1W (budėjimo režimas) / 5W (veikiantis)
Matmenys 60x58x71cm
Svoris 10kg
Atliekų bako talpa 13l
Tinka Katės, sveriančios 1,5–10 kg
Rekomenduojama vada bentonitas
Maks. kačių skaičius 4

Įžeidžiantys bei reklaminio pobūdžio komentarai yra nepublikuojami.
Atsiliepimų nėra !
Atsiliepimas