ASUS N552 N552V N552VM N552VW aušintuvas
Prekės kodas: 211257445574

ASUS N552 N552V N552VM N552VW fan aušintuvas. Mes teikiame aušintuvų / ventiliatorių keitimo, dulkių valymo paslaugas visoje Lietuvoje.

ASUS N552 N552V N552VM N552VW aušintuvas

Prekės kodas: 211257445574

ASUS N552 N552V N552VM N552VW fan aušintuvas. Mes teikiame aušintuvų / ventiliatorių keitimo, dulkių valymo paslaugas visoje Lietuvoje.

Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
2600
1-2d.d
Paskutinė prekė

Garantija 
6 mėn.

Pristatymas 
per 1 - 2
d. d.

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*
Netaikoma

GERIAUSIAS VARIANTAS PERKANT KARTU!

KODAS:

AS-41F

MODELIAI:

ASUS N552 N552V N552VM N552VW 

PAPILDOMA:

LAIDŲ SKAIČIUS - 4

GAMINTOJO KODAS:

-

GARANTIJA:

6 mėn.

PASLAUGA:

KOMPIUTERIŲ REMONTAS VISOJE LIETUVOJE!Mes teikiame aušintuvų / ventiliatorių keitimo, dulkių valymo paslaugas Šiauliuose. Dėmesio skubantiems: kompiuterį remontui galime paimti patys ir grąžinti suremontuota per kurjerį (visoje Lietuvos teritorijoje). Užsisakykite paslaugą, perduokite kurjeriui siuntinį, o sulaukę sutaisyto įrenginio už remontą galėsite atsiskaityti grynais. Patogu ir saugu!

Įžeidžiantys bei reklaminio pobūdžio komentarai yra nepublikuojami.
Atsiliepimų nėra !
Atsiliepimas

Kaistantis ir ūžiantis kompiuteris Norint išvengti kompiuterio perkaitimo reguliariai iš jo reikia valyti dulkes ir nešvarumus. Kompiuteryje susikaupusios dulkės gali sukelti šilumos padidėjimą, o jei temperatūra pakyla virš 35 laipsnių, atsiranda rizika kompiuteriui perkaisti ir sugesti. Galima įtarti, jog kompiuterio ventiliavimas vyksta neefektyviai, kai: kompiuteris garsiai dirba (ūžia); jaučiamas kompiuterio temperatūros padidėjimas, jis tampa karštas (jaučiama palietus); dirbant kompiuteris netikėtai išsijungia; dirbant stringa programos, žaidimai; įjungiant kompiuterį, jo paleidimas sustoja, rodo juodą ekraną. Patiems valyti kompiuterio dulkes tikrai nerekomenduojame, nes tai yra procesas, kurį turėtų atlikti profesionalai. Kompiuterio dulkių valymo eiga: kompiuteris yra pilnai išardomas (tai turi atlikti patyręs meistras); atsargiai nuimamas ir išardomas kompiuterio aušintuvas; kruopščiai šalinamos dulkės iš radiatoriaus, aušintuvo, korpuso, sisteminės plokštės bei kitų komponentų; aušintuvas sutepamas, pakeičiama termo pasta (ji leidžia sumažinti procesorių kaitimą). kompiuteris surenkamas; atliekamas testavimas, kuris parodo, ar temperatūra yra normos ribose; kompiuteris grąžinamas šeimininkui!